DM i Skills 2024

Konkurrencedeltagere

Her du finder du en oversigt over konkurrencedeltagerne til DM i Skills 2024

Konkurrence- og demonstrationsfagFunktionerDeltager navnDeltager bynavnUdannelsesintitution Arbejdsgiver navnArbejdsgiver bynavn
AlubyggerKonkurrencedeltagerDaniel Høj RasmussenMiddelfartEUC NordvestsjællandTarpgaard A/SFredericia
AlubyggerKonkurrencedeltagerPatrick Pilegaard KortegaardOdense SØEUC NordvestsjællandRedtz glas og facadeOdense SØ
AlubyggerKonkurrencedeltagerDaniel ChristensenBrønderslevEUC NordvestsjællandAP Facader A/SBrønderslev
AlubyggerKonkurrencedeltagerSebastian Rørby MadsenSulstedEUC NordvestsjællandAP Facader A/sBrønderslev
AnlægsgartnerKonkurrencedeltagerStine Møller NæsbySkørpingAMU NordjyllandThorhauge AnlægsgartneriStøvring
AnlægsgartnerKonkurrencedeltagerKaren HjortbakAalborgAMU NordjyllandBuus Anlægsgartner Storvorde
AnlægsgartnerKonkurrencedeltagerNikolaj BohnfeldtSommerstedJordbrugets UddannelsesCenterAnlægskompagniet v/Mathias TolbøllSommersted
AnlægsgartnerKonkurrencedeltagerSofie Mey Bech RasmussenSvebølleZBCMalmos A/SRoskilde
AnlægsgartnerKonkurrencedeltagerJakob Munk LorentzenBoeslundeZBCAnlægsgartnerfirmaet Kirkegaard A/SGlostrup
AnlægsgartnerKonkurrencedeltagerSebastian Barslund MadsenOdense SØKold CollegeANLÆG & HAVE - din kreative haveOdense M
AnlægsgartnerKonkurrencedeltagerMagnus Franch HaldBredstenJordbrugets UddannelsesCenterVejle AnlægsteknikVejle
AnlægsgartnerKonkurrencedeltagerLukas Elmelund Olsen SøndersøKold CollegeRT Rude - Have og anlægBogense
AnlægsgartnerKonkurrencedeltagerNicklas Wernebo LadegaardOlstykkeRoskilde Tekniske SkoleCG Jensen Glostrup
AnlægsgartnerKonkurrencedeltagerToki Birk Andersen RoskildeRoskilde Tekniske SkoleCC Vækst ApSBorup
AnlægsstruktørKonkurrencedeltagerAlexander Koudal SuhrFredericiaLearnmark HorsensEntreprenør Jørgen Suhr ApSFredericia
AnlægsstruktørKonkurrencedeltagerSebastian Ahrendt Skovbjerg RingstedZBCCG JensenGlostrup
AnlægsstruktørKonkurrencedeltagerAndreas Bing PoulsenDianalundZBCTM Entreprenør ApSSvinninge
AnlægsstruktørKonkurrencedeltagerAnders Pasgaard FihlVinderupMercantecTanderups Entreprenørfirma ApSVinderup
AnlægsstruktørKonkurrencedeltagerJeppe Riis MadsenVinderupMercantecTM Entreprenørfirma ApSVinderup
AnlægsstruktørKonkurrencedeltagerTobias Bach RasmussenMårsletLearnmark HorsensEntreprenørfirma Steen Hansen ApSHøjbjerg
AutolakererKonkurrencedeltagerSofie DrachmannMiddelfart College360Pierre.dkOdense
AutolakererKonkurrencedeltagerZina Cecilie MagnussenRødekroCollege360Erling Høi-NielsenSønderborg
AutolakererKonkurrencedeltagerChristian EriksenSulstedCollege360Dencker og Sønner APSAalborg Øst
AutolakererKonkurrencedeltagerJakob Barslund RasmussenMøldrupCollege360ExolakViborg
AutolakererKonkurrencedeltagerJonas BackhausenFrederikshavnCollege360Nordjysk Autolakering A/SSæby
AutolakererKonkurrencedeltagerYazmin Karin Brianna Hansen RingstedCollege360Boye Larsen Ringsted
AutolakererKonkurrencedeltagerTobias Bastian JensenVidebækCollege360Simmelkær autolak og skilteSunds
AutomatikteknikerKonkurrencedeltagerMartin FastrupSønderborgEUC SydDanfossNordborg
AutomatikteknikerKonkurrencedeltagerElias SejergaardAlbertslundTECVestas Wind Systems A/SAarhus N
AutomatikteknikerKonkurrencedeltagerMagnus Holmgaard JørgensenViborgMercantecGrundfos A/SBjerringbro
AutomatikteknikerKonkurrencedeltagerMie Borris PetersenNørre AlslevZBCChristian Bruun KiilerichNakskov
BagerKonkurrencedeltagerLine Munk ErikslevHobroUddannelsescenter HolstebroBent Tjele
BagerKonkurrencedeltagerHeidi van VlietOutrupUddannelsescenter HolstebroOutrup bageri /v Bo Thomsen Outrup
BagerKonkurrencedeltagerSøren Søndergaard Lille SkensvedZBCNicolai's Bageri Køge
BagerKonkurrencedeltagerThomsen Josefine Trudslev BrønderslevTECHCOLLEGEKonditorBagerenBrønderslev
BagerKonkurrencedeltagerCaroline KøpkeAalborg ØstTECHCOLLEGEJan HaalsGistrup
BagerKonkurrencedeltagerLine KnudsenSvendborgKold CollegeKvickly Svendborg StorcenterSvendborg
BagerKonkurrencedeltagerVictoria Klavina HansenSkærbækKold CollegePompeiRibe
BlomsterdekoratørKonkurrencedeltagerHelene Holt JensenValbyRoskilde Tekniske Skole/Roskilde HandelsskoleAcacia Blomster Frederikssund
BlomsterdekoratørKonkurrencedeltagerLouise Søltoft PedersenKøbenhavn SRoskilde Tekniske Skole/Roskilde HandelsskoleBering House of FlowersKøbenhavn K
BlomsterdekoratørKonkurrencedeltagerNanna Luna Brandt Pedersen NexøRoskilde Tekniske Skole/Roskilde HandelsskoleMetter Beyer Pedersen Nexø
BlomsterdekoratørKonkurrencedeltagerMaja LauridsenAarhus VAarhus Business College/HandelsfagskolenHasle BlomsterAarhus V
BlomsterdekoratørKonkurrencedeltagerEmilia Bjerregaard JakobsenHerningAarhus Business College/HandelsfagskolenVestergades BlomsterHerning
BlomsterdekoratørKonkurrencedeltagerLouise Øster Hummelshøj Olsson HvidHumlebækAarhus Business College/HandelsfagskolenKrukkerneAllerød
BrolæggerKonkurrencedeltagerMathias Martin Trust ThorlaciusRødovreNEXT Uddannelse KøbenhavnP.P. brolægning Roskilde
BrolæggerKonkurrencedeltagerMagnus Holtevang SandbergHvidovreNEXT Uddannelse KøbenhavnBrolæggerTeamet ApsBagsværd
BrolæggerKonkurrencedeltagerMarcus Hagsten Gammelgaard JensenHorsensLearnmark HorsensSvend Erik Lind A/SHorsens
BrolæggerKonkurrencedeltagerMartin AndersenGredstedbroLearnmark HorsensRibe Brolægning Ribe
BrolæggerKonkurrencedeltagerVictor Holger Juhl PoulsenHammelAARHUS TECHDanjord A/SRisskov
BrolæggerKonkurrencedeltagerAndreas Bang Hellesøe Viby JAARHUS TECHBrolæggeren ApSOdder
BygningsmalerKonkurrencedeltagerCamilla Lindholm GelmerVardeRybnersMarlenes malerfirmaVarde
BygningsmalerKonkurrencedeltagerLone BørresenNørresundbyTECHCOLLEGEMalerfirmaet Gadegaard A/SNørresundby
BygningsmalerKonkurrencedeltagerEmma Seifert Bønløkke OlsenHolbækEUC NordvestsjællandMin Maler ApS v/Niels LyngAsnæs
BygningsmalerKonkurrencedeltagerJacob Gersvang JensenNørresundbyTECHCOLLEGEMøllers Malerforretning ApsNørresundby
BygningsmalerKonkurrencedeltagerMille GerdilNæstvedEUC SjællandMille GerdilNæstved
BygningsmalerKonkurrencedeltagerLotte HaasOdenseSyddansk Erhvervsskole Odense-VejleMalerfirmaet Andersen & GarrettMarslev
BygningssnedkerKonkurrencedeltagerLukas Danmark SørensenValbyRoskilde Tekniske SkoleSnedker- og tømrermester Janus OlesenGlostrup
BygningssnedkerKonkurrencedeltagerLærke Broch SkovRanders cHerningsholm Erhvervsskole & GymnasierBoye InventarFårvang
BygningssnedkerKonkurrencedeltagerMads Haugbølle BehrendsenBorupRoskilde Tekniske SkoleBjaco Slagelse
BygningssnedkerKonkurrencedeltagerBenjamin Lykkeskov Schelde Tjørring Herningsholm Erhvervsskole & GymnasierFystenborg snedker og tømrerfirma Herning
BygningsstruktørKonkurrencedeltagerNiclas Friis KnudsenSkørpingAMU NordjyllandHME A/S Byg og EntreprenørAars
BygningsstruktørKonkurrencedeltagerChristian Seager JensenHalsAMU NordjyllandM. Thomsen Støtt A/SAalborg SV
BygningsstruktørKonkurrencedeltagerNoah Makwarth Sørensen Holbæk Roskilde Tekniske SkoleNCC Danmark A/SSøborg
BygningsstruktørKonkurrencedeltagerTue Buhl LarsenSlagelseEUC SjællandArkil A/SVojens
BygningsstruktørKonkurrencedeltagerAlex OverbyLåsbyAARHUS TECHPer Aarsleff A/SViby J
BygningsstruktørKonkurrencedeltagerAugust Friis Mathiasen København NNEXT Uddannelse KøbenhavnOens Murerfirma A/SKøbenhavn S
BygningsstruktørKonkurrencedeltagerAnders Stevns JacobsenSkovlundeNEXT Uddannelse KøbenhavnCG JensenGlostrup
BygningsstruktørKonkurrencedeltagerWilliam Thomas Roll SchultzSkødstrupAARHUS TECHRasmus Jakobsen A/SGrenaa
ElektrikerKonkurrencedeltagerKristoffer Jens Lundhede ModSlagelseCELFMULTI-TECH A/S Kalundborg
ElektrikerKonkurrencedeltagerMagnus Bremer HansenVanløseTECProjekt ApS Rødovre
ElektrikerKonkurrencedeltagerMagnus Tofthøj Iversen VojensEUC SydRolskov EL og VVS Toftlund
ElektrikerKonkurrencedeltagerMagnus Brandt Christensen SpøttrupSkive CollegeSalling EL Service Roslev
ElektrikerKonkurrencedeltagerSøren Gammelgaard BøgstedHøjbjergAARHUS TECHAntel Aps Aarhus
EntreprenørmaskinmekanikerKonkurrencedeltagerSøren Sandager Nørgaard NielsenStøvringHimmerlands Erhvervs- og GymnasieuddannelserHydrema Servicecenter Nord Støvring
EntreprenørmaskinmekanikerKonkurrencedeltagerSteffen skriver pedersenHørningHimmerlands Erhvervs- og GymnasieuddannelserLowenerSkanderborg
EntreprenørmaskinmekanikerKonkurrencedeltagerJacob Søgaard NielsenStøvringHimmerlands Erhvervs- og GymnasieuddannelserZeppelin DanmarkAarhus N
FrisørKonkurrencedeltagerSheila Wiinberg ChristensenGillelejeNEXT Uddannelse KøbenhavnNEXTKBH NV
FrisørKonkurrencedeltagerCamilla Brandt Jensen MariboEUC SjællandFrisør GertNakskov
FrisørKonkurrencedeltagerAmalie Sophie Beck NielsenVordingborg EUC SjællandFrisør Katrine Boas Haslev
FrisørKonkurrencedeltagerMaria Berg FauerbyeRanders SØTradiumJanni Hastrup Randers NV
FrisørKonkurrencedeltagerEmma Skjoldager HansenRanders nøTradiumPoul mRanders c
FrisørKonkurrencedeltagerKaroline ThorupHolstebroHerningsholm Erhvervsskole & GymnasierSalon Woman v/Kristina Brændgaard HolmThyholm
FrisørKonkurrencedeltagerLaura Lærke KarlsenStruerHerningsholm Erhvervsskole & GymnasierHåreksperten StruerStruer
FrisørKonkurrencedeltagerLouise V. WinklerKoldingSyddansk Erhvervsskole Odense-VejleHolk IntercoiffureKolding
FrisørKonkurrencedeltagerJulie Suárez JørgensenMunkeboSyddansk Erhvervsskole Odense-VejleSalon Helle Odense NØ
FrisørKonkurrencedeltagerlaura dupont thirstruptaastrupNEXT Uddannelse KøbenhavnZenz by Steentaastrup
FrisørKonkurrencedeltagerNynne Harrig MogensbækAalborgTECHCOLLEGECamilla FFrederikshavn
FrisørKonkurrencedeltagerJosefine Normann PilgaardAalborgTECHCOLLEGESalon HårklipAalborg
GlarmesterKonkurrencedeltagerOliver Svane GøthOlstykkeEUC NordvestsjællandGlarmestrene Stig og Jesper ApSOlstykke
GlarmesterKonkurrencedeltagerCarl-Emil Koch SøndergaardFaxe LadepladsEUC NordvestsjællandF. Weien Svendsen A/SBrøndby
GlarmesterKonkurrencedeltagerBjarne JoensenSundsEUC NordvestsjællandMultiglas A/SHerning
GlarmesterKonkurrencedeltagerNikolaj Nørgaard KristensenSilkeborgEUC NordvestsjællandGjerulff Tømrer og Glarmester a/sSilkeborg
GourmetslagterKonkurrencedeltagerMikkel Andersen mølholtKolindAARHUS TECHKolind Slagteren Kolind
GourmetslagterKonkurrencedeltagerTilde Teglgaard LundStoholm JyllTECHCOLLEGEStoholm - Viborg SlagterStoholm
GourmetslagterKonkurrencedeltagerLiv RasmussenSkanderborgSyddansk Erhvervsskole Odense-VejleFøtex Vejle
GourmetslagterKonkurrencedeltagerSøren Mark Stadsvold HenriksenstøvringTECHCOLLEGEThor BakAalborg SV
GourmetslagterKonkurrencedeltagerMorten NielsenHerningUddannelsescenter HolstebroBilka HerningHerning
GourmetslagterKonkurrencedeltagerOliver Buskov PedersenHolstebroUddannelsescenter HolstebroSalgter Bertelsen Holstebro
GourmetslagterKonkurrencedeltagerSebastian Ranthe Nykøbing FZBCKim ChristiansenNakskov
GourmetslagterKonkurrencedeltagerIda Schellerup AndersenVejenSyddansk Erhvervsskole Odense-VejleC.S. PølsemageriVejen
GourmetslagterKonkurrencedeltagerVictor Nedergaard MortensenAarhus CAARHUS TECHBilkaTilst
GourmetslagterKonkurrencedeltagerJacob Sebastian RiberRoskildeZBCSlagter FrimannRoskilde
Grafisk teknikerKonkurrencedeltagerAmir Al-GhandourVibyTECHCOLLEGEJydsk Emblem Fabrik A/SMalling
Grafisk teknikerKonkurrencedeltagerBenjamin Lolk Odense VTECHCOLLEGEEnvases Europe A/SOdense C
Grafisk teknikerKonkurrencedeltagerFrederik Laue Tollund VintherHorsensTECHCOLLEGEHl ReproHedensted
GulvlæggerKonkurrencedeltagerViktor Kloster AndersenBagsværdMercantecSteca GulveTaastrup
GulvlæggerKonkurrencedeltagerMikkel Radich OlsenHolmegaardMercantecFarvemessen Drift ApSNæstved
GulvlæggerKonkurrencedeltagerLucas Honore AskjærFredericiaMercantecBT Gulve FredericiaFredericia
GulvlæggerKonkurrencedeltagerKasper Wennemoes AndersenSkjernMercantecSkjern Gulve ApSSkjern
GulvlæggerKonkurrencedeltagerLykke Ledet JeppesenHjørringMercantecGarantFrederikshavn
GulvlæggerKonkurrencedeltagerOliver Buur SchmidtEgtvedMercantecTC Gulve og GardinerBrædstrup
Industritekniker CNC DrejningKonkurrencedeltagerOscar Dahl NielsenAalborgTECHCOLLEGESB StålSkørping
Industritekniker CNC DrejningKonkurrencedeltagerMarko SimicNæstvedZBCEmerson Automation SolutionsNæstved
Industritekniker CNC DrejningKonkurrencedeltagerNikolaj Lindgaard PedersenBrædstrupHerningsholm Erhvervsskole & GymnasierECM industriesEgtved
Industritekniker CNC FræsningKonkurrencedeltagerFrederik WintherKalundborgRoskilde Tekniske SkolePoul Johansen Maskiner A/SFårevejle
Industritekniker CNC FræsningKonkurrencedeltagerMathias Rytter KjeldsenThistedEUC NordvestThisted MaskinteknikThisted
Industritekniker CNC FræsningKonkurrencedeltagerNoah Borup ThayssenEgåHerningsholm Erhvervsskole & GymnasierGRUNDFOS A/SBjerringbro
KarrosseriteknikerKonkurrencedeltagerLudvig Mørch Emcken VirumTECAutohuset VestergaardNærum
KarrosseriteknikerKonkurrencedeltagerOliver HaastrupKøbenhavn STECJan nygaard a/sKastrup
KarrosseriteknikerKonkurrencedeltagerMads KrygerBylderup-BovCollege360BIL & CO. A/SAabenraa
KarrosseriteknikerKonkurrencedeltagerMikkel Smed SejersenNibeCollege360MTH biler LøgstørNibe
KlejnsmedKonkurrencedeltagerFrederik SøemosegaardHaslevEUC SjællandKleinsmeden Rønnede Rønnede
KlejnsmedKonkurrencedeltagerJakob Østergaard NielsenSjølundHANSENBERGDamgaard Metal A/SVojens
KlejnsmedKonkurrencedeltagerJonas Paamand Brandsen JensenLangåTradiumFL. AutomaticRanders SV
KlejnsmedKonkurrencedeltagerMagnus Vigsøe FrimorVesløsEUC NordvestJOM Rustfri Smede og MontageThisted
KlejnsmedKonkurrencedeltagerRasmus Askjær PedersenRingkøbingUddannelsesCenter Ringkøbing SkjernLind Jensens MaskinfabrikLem
KlejnsmedKonkurrencedeltagerMarkus Wede ChristensenNakskovCELFHeine Schultz SMC ApsNakskov
KokKonkurrencedeltagerMarie RasmussenRoskilde Hotel- og RestaurantskolenSvogerslev kro Roskilde
KokKonkurrencedeltagerGustav SpurréLyngbyHotel- og RestaurantskolenRestaurant UformelKøbenhavn V
KokKonkurrencedeltagerMarcus Mihaly SzötsBrobyKold CollegeFalsled KroMillinge
KokKonkurrencedeltagerJeppe HansenVejleHANSENBERGMunkebjerg HotelVejle
KokKonkurrencedeltagerSebastian Alexander StephansenVejenHANSENBERGDine & WineVejers Strand
KokKonkurrencedeltagerAsk Emil AagaardSkødstrupAARHUS TECHRestaurant HærværkAarhus C
KokKonkurrencedeltagerSimon Arntkløv Ventrup HolbækZealand Business CollegeDragsholm slot A/SHørve
KokKonkurrencedeltagerAlexandra BrilloNakskovCELFHotel Skovridergaarden Nakskov
KokKonkurrencedeltagerTobias JensenAalborgTECHCOLLEGERestaurant FaunaAalborg
KokKonkurrencedeltagerVitus Binderup DammHerningCollege360College360Silkeborg
KonditorKonkurrencedeltagerEmilie StribollHorsensZBCVanilla Chocolatier og KonditoriVejle
KonditorKonkurrencedeltagerJosefine JohansenGaltenZBCRestaurant Lillering SkovGalten
KosmetikerKonkurrencedeltagerClara Kaastrup FrederiksenVallensbæk StrandNEXT Uddannelse KøbenhavnSkolepraktikken i Herlev Herlev
KosmetikerKonkurrencedeltagerEmilie Møller PapsøHolteNEXT Uddannelse KøbenhavnStatement Copenhagen København S
KosmetikerKonkurrencedeltagerCatrine Sander KorczakOdense NØSyddansk Erhvervsskole Odense-VejleSkoleoplæring Kosmetiker - Syddansk ErhvervsskoleOdense M
KosmetikerKonkurrencedeltagerKathrine Korsbakke JensenAalborgTECHCOLLEGESkagen wellnessSkagen
KosmetikerKonkurrencedeltagerSophia Munk NielsenSkagenTECHCOLLEGEBeauty by MunkSkagen
LastvognsmekanikerKonkurrencedeltagerAsmus Østerhaab MortensenNørresundbyTECHCOLLEGEIm. Stiholt A/SHjørring
LastvognsmekanikerKonkurrencedeltagerRasmus Gott ChristensenKoldingSyddansk Erhvervsskole Odense-VejleP. Christensen a/sKolding
LastvognsmekanikerKonkurrencedeltagerTobias Kjærgaard MadsenStorvordeTECHCOLLEGEMAN Nordjylland A/SSvenstrup J
LastvognsmekanikerKonkurrencedeltagerMarcus AndersenAakirkebyTECRasmus Dan PedersenRønne
LastvognsmekanikerKonkurrencedeltagerNiels-Peter Munk Landkildehus GaltenSyddansk Erhvervsskole Odense-VejleScangaard v/Thomas SøgaardGalten
LastvognsmekanikerKonkurrencedeltagerGustav Møller selsmarkSlagelseTECScania Sorø Sorø
MaskinsnedkerKonkurrencedeltagerMalthe Heering SurrowVejenSyddansk Erhvervsskole Odense-VejleSpecial-Snedkeriet ApSVejen
MaskinsnedkerKonkurrencedeltagerKirstine Marie HerbstOdense SØSvendborg Erhvervsskole & -GymnasierPeter Thuesen ApSRyslinge
MaskinsnedkerKonkurrencedeltagerAndreas Møller SimonsenRingkøbing Herningsholm Erhvervsskole & GymnasierMultiform A/SKibæk
MaskinsnedkerKonkurrencedeltagerFrederik Høgild KudskHerningHerningsholm Erhvervsskole & GymnasierFk Møbeldesign Sørvad
MaskinsnedkerKonkurrencedeltagerChristian Malling HemmsenFredericiaSyddansk Erhvervsskole Odense-VejleFredericia Maskinsnedkeri Fredericia
MediegrafikerKonkurrencedeltagerChristine KhatchikianOtterupSyddansk Erhvervsskole Odense-VejleNørgård MikkelsenOdense C
MediegrafikerKonkurrencedeltagerMarlene Westfall SørensenAarhus CAARHUS TECHBrand Makers ApSAarhus C
MediegrafikerKonkurrencedeltagerSofie Steengaard JensenSilkeborgHerningsholm Erhvervsskole & GymnasierViborg kommune - Kommunikations afdelingenViborg
MediegrafikerKonkurrencedeltagerChristian FrostAalborgTECHCOLLEGETECHCOLLEGEAalborg
MediegrafikerKonkurrencedeltagerCecilie Højberg NielsenJuelsmindeHANSENBERGWhite Avenue GroupLøsning
MediegrafikerKonkurrencedeltagerSimon André OlesenKøbenhavn SVNEXT Uddannelse KøbenhavnSunrise TcTa A/SKøbenhavn N
MediegrafikerKonkurrencedeltagerJonas Vest BlichfeldtTaastrupRoskilde Tekniske SkoleJJ KommunikationRoskilde
Murer (Bygning)KonkurrencedeltagerJonas Scwartzback Kroman HaslevEUC SjællandSandholt & Pedersen Haslev
Murer (Bygning)KonkurrencedeltagerJulius Mondrup BrøggerHadstenTradiumMurerfirma Morten Brøgger ApsHadsten
Murer (Bygning)KonkurrencedeltagerJens Lunding NielsenAabenraaEUC SydLøjt Murerforretning ApsAabenraa
Murer (Bygning)KonkurrencedeltagerTobias Ringberg Andreasen Brønderslev EUC NordJorton A/SHjørring
Murer (Bygning)KonkurrencedeltagerEmma NielsenEspergærdeU/NORDMurermester J. Ole Pedersen A/SKvistgård
Murer (Flise)KonkurrencedeltagerSofie SørensenHjørringEUC NordMurerfirmaet VilsenHjørring
Murer (Flise)KonkurrencedeltagerMarkus Silles JensenVardeRybnersMurermester Rasmussen APSVarde
Murer (Flise)KonkurrencedeltagerBenjamin Bøge Weincke Klitgaard EspergærdeU/NORDMadsen & Kastberg Byg A/SRødovre
Murer (Flise)KonkurrencedeltagerPatrick Dahl GråbækRanders SVTradiumJorton A/SAarhus N
Murer (Flise)KonkurrencedeltagerViktor Aaskov Nielsen VigEUC NordvestsjællandMurermester Viktor AaskovVig
Murer (Flise)KonkurrencedeltagerKristian Bak HansenHjørringEUC NordHæstrup Murerforretning Hjørring
MøbelpolstrerKonkurrencedeltagerJosefine Bundgaard HildenRødovreSkive CollegePP MøblerAllerød
MøbelpolstrerKonkurrencedeltagerNellie Mosbæk MikkelsenAalborgSkive CollegeAP Møbelpolstring Nørresundby
MøbelpolstrerKonkurrencedeltagerAnna Flindt Jartoft OlstykkeSkive CollegeEgedal Polsring ApSStenløse
MøbelpolstrerKonkurrencedeltagerMathilde Rask Kalmar HansenFaaborgSkive CollegeNr. Søby Auto/ MøbelpolstringArslev
MøbelsnedkerKonkurrencedeltagerAnton Høgstad BechGedstedEUC NordGetama DanmarkGedsted
MøbelsnedkerKonkurrencedeltagerNiels Næraa-NicolajsenValbyRoskilde Tekniske SkoleCopenhagen Woodwork ApSRødovre
MøbelsnedkerKonkurrencedeltagerChristian Graff EsbensenSilkeborgHerningsholm Erhvervsskole & GymnasierDan ModulIkast
PersonvognsmekanikerKonkurrencedeltagerRasmus Møller NielsenHorsensSyddansk Erhvervsskole Odense-VejleAunsbjerg HorsensHorsens
PersonvognsmekanikerKonkurrencedeltagerBenjamin Thorgaard AndersenSlagelseZBCSørby AutocenterSlagelse
PersonvognsmekanikerKonkurrencedeltagerRasmus Bjørn ChristiansenUlfborgUddannelsesCenter Ringkøbing SkjernSmedegård Tim A/STim
PersonvognsmekanikerKonkurrencedeltagerDaniel André PedersenSvanekeCampus BornholmNordbornholms AutoGudhjem
PersonvognsmekanikerKonkurrencedeltagerMagnus Skov NielsenTårsTECHCOLLEGEThis Auto’ VråVrå
PersonvognsmekanikerKonkurrencedeltagerSander Munk LøvenholdtKastrupTECAmarkansk AutoserviceKastrup
PersonvognsmekanikerKonkurrencedeltagerMathias Øfverlind Schack PetersenBrønshøjTradiumTesla GreveGreve
PersonvognsmekanikerKonkurrencedeltagerSilas HenningsenRøddingHANSENBERGGrønnebæk Auto ApSRødding
ProcesoperatørKonkurrencedeltagerDana Alberte MajgaardStruerEUC LillebæltFMCHarboøre
ProcesoperatørKonkurrencedeltagerMads Faurgaard Kulager PedersenKalundborgEUC NordvestsjællandNovo Nordisk A/SKalundborg
ProcesoperatørKonkurrencedeltagerAsbjørn OvergaardViborgEUC LillebæltTripleAHornsyld
ProcesoperatørKonkurrencedeltagerEnes KayaOlstykkeNEXT Uddannelse KøbenhavnNovo NordiskHillerød
ProcesoperatørKonkurrencedeltagerSabija AliBrønshøjNEXT Uddannelse KøbenhavnNovo NordiskGentofte
ProcesoperatørKonkurrencedeltagerMikas Bünsov FrederiksenKøbenhavn SZBCHoforKøbenhavn S
ProcesoperatørKonkurrencedeltagerLinda BakerKalundborgEUC NordvestsjællandNovo Nordisk Kalundborg
ProcesoperatørKonkurrencedeltagerAlexander Lorry PedersenJægersprisZealand Business CollegeCO-RO A/SFrederikssund
ReceptionistKonkurrencedeltagerNicklas KiefferKøbenhavn SHotel- og RestaurantskolenMarienlystHelsingør
ReceptionistKonkurrencedeltagerTheresa Bootsma Quist AndersenSvenstrup JTECHCOLLEGEHimmerLand A/SFarsø
ReceptionistKonkurrencedeltagerLotte Dornhoff Hjortshøj JustesenAalborgTECHCOLLEGERadisson Blu Limfjord Hotel, AalborgAalborg
ReceptionistKonkurrencedeltagerSofie Karoline TamsVejleTECHCOLLEGEMunkebjerg HotelVejle
ReceptionistKonkurrencedeltagerSabrina Tove HolmstrømRoskildeHotel- og RestaurantskolenClarion Hotel Copenhagen AirportKastrup
ReceptionistKonkurrencedeltagerArisala Lisa ChairakGentofteHotel- og RestaurantskolenAbsalon Hotel Group Copenhagen A/SKøbenhavn V
ReceptionistKonkurrencedeltagerEmilie Fjordby JørgensenEsbjergTECHCOLLEGENy Hotel Britannia A/SEsbjerg
SkilteteknikerKonkurrencedeltagerNima ZareeSøndersøCollege360Dansk Skilte CenterOdense S
SkilteteknikerKonkurrencedeltagerMille Villads HoeHadstenCollege360Folie.DK ApsRanders SØ
SkilteteknikerKonkurrencedeltagerLine Duedahl OlesenHobroCollege360Villumsign ApSHobro
SkilteteknikerKonkurrencedeltagerKaroline Grønlund MikkelsenSilkeborgCollege360Qvie & CoSilkeborg
SlagterKonkurrencedeltagerKanpithak Pimkoksung Horsens ZBCDanish CrownHorsens
SlagterKonkurrencedeltagerMille Marie-Louise Thorsted WaldstrømTarmZBCDanish Crown HerningHerning
SlagterKonkurrencedeltagerMille Klit BendixenHerningZBCDanish Crown HerningHerning
SlagterKonkurrencedeltagerChristian sandholdt JørgensenNæstvedZBCDanish Crown RingstedRingsted
SlagterKonkurrencedeltagerMax-Emil Aebeloe JensenNordborgZBCDanish Crown - BlansSønderborg
Smørrebrød og CateringKonkurrencedeltagerSebastian Thomas Bundgaard LihnAbyhøjAARHUS TECHRestaurant MiroAarhus C
Smørrebrød og CateringKonkurrencedeltagerKatrine Høi BrandtAarhus NAARHUS TECHVIA CeresbyenAarhus C
Smørrebrød og CateringKonkurrencedeltagerKarina jensenHvidovre Hotel- og RestaurantskolenDinnerdeluxeBallerup
Smørrebrød og CateringKonkurrencedeltagerRonja FonnesbækHornsyldCollege360Nior bistroJuelsmine
Smørrebrød og CateringKonkurrencedeltagerSarah Julie MathiassenSilkeborgCollege360Via University College, Kantinen Campus Silkeborg Silkeborg
Smørrebrød og CateringKonkurrencedeltagerWilliamKøbenhavn ØHotel- og RestaurantskolenHotel og resteurantskolenValby
Social-og sundhedsassistentKonkurrencedeltagerKaroline LohseHillerødSOSU HFuresø kommuneVærløse
Social-og sundhedsassistentKonkurrencedeltagerClara Camille Eskelund-FoverskovHillerødSOSU HHillerød kommuneHillerød
Social-og sundhedsassistentKonkurrencedeltagerChristine Svanekær Holst ChristensenAalborg SØSOSU NordAalborg Kommune Senior og ormsorg Vodskov
Social-og sundhedsassistentKonkurrencedeltagerDavid Vejstrup Andersen KjærsideAalborgSOSU NordAalborg Kommune Senior og OmsorgVodskov
Social-og sundhedsassistentKonkurrencedeltagerKaja LorenzenAabenraaSocial- og Sundhedsskolen SydAabenraa Kommune Aabenraa
Social-og sundhedsassistentKonkurrencedeltagerNanna FangelSønderborgSocial- og Sundhedsskolen SydSønderborg KommuneSønderborg
Social-og sundhedsassistentKonkurrencedeltagerEmil Bahrenscheer Munk KirkegaardNæstvedSOSU Nykøbing F.Guldborgsund KommuneNykøbing Falster
Social-og sundhedsassistentKonkurrencedeltagerSarah Sabrina JonassenNørre AlslevSOSU Nykøbing F.Guldborgsund kommuneNykøbing Falster
Social-og sundhedsassistentKonkurrencedeltagerCaia Nielsen TarmSocial- og Sundhedsskolen Midt- og VestjyllandRingkøbing-Skjern Kommune Ringkøbing
Social-og sundhedsassistentKonkurrencedeltagerNatalie Kusnitzoff JuulHerningSocial- og Sundhedsskolen Midt- og VestjyllandHerning KommuneHerning
TagdækkerKonkurrencedeltagerJeremiah CastilloFrederikssund EUC NordvestsjællandByens Tagdækker og TømrerRoskilde
TagdækkerKonkurrencedeltagerKasper Kristian PedersenAalborgLearnmark HorsensSTS Støvring A/SStøvring
TagdækkerKonkurrencedeltagerLukas Rask NygaardStruerLearnmark HorsensKN TagdækningStruer
TagdækkerKonkurrencedeltagerChristian BangsgaardNykøbing SjEUC NordvestsjællandByens Tagdækker og TømrerRoskilde
Teknisk IsolatørKonkurrencedeltagerNiklas SchumacherKarup JAMU SYDHaunstrup IsoleringSunds
Teknisk IsolatørKonkurrencedeltagerPetcharat KanjanasathitEsbjerg NAMU SYDPersolit Entreprenørfirma A/SEsbjerg N
Teknisk IsolatørKonkurrencedeltagerAlex Adam Næsby HansenBørkopAMU SYDNORISOL A/SFredericia
TjenerKonkurrencedeltagerKristian Concepcion HansenOdense NVKold CollegeNyborg Strand HotelNyborg
TjenerKonkurrencedeltagerJulie BodilsenSorøZBCLars MortensenSorø
TjenerKonkurrencedeltagerSindy Jørga OlufsenTørringHANSENBERGHotel Svanen ApS Billund
TjenerKonkurrencedeltagerAugusta Lynge JensenChristiansfeldHANSENBERGHotel KoldingfjordKolding
TjenerKonkurrencedeltagerMia Højerup Vollbrecht HampenbergSvendborgKold CollegeHotel Christiansminde Svendborg
TjenerKonkurrencedeltagerFrederikke Sofie Nyberg Hansen FrederiksbergHotel- og RestaurantskolenKong Hans KælderKøbenhavn K
TjenerKonkurrencedeltagerEmil Lollike BerlenborgKøbenhavn SHotel- og RestaurantskolenRestaurant TrioKøbenhavn K
TjenerKonkurrencedeltagerOskar MathiassenRøndeCollege360Fru Larsen Hotel & RestaurantLangå
TjenerKonkurrencedeltagerJonas Schelle LauritsenAalborg ØstTECHCOLLEGEScheelsmindeAalborg SV
TjenerKonkurrencedeltagerMathilde Lybech VernersenHobroTECHCOLLEGEHotel BramslevgaardHobro
TækkemandKonkurrencedeltagerKlaus Ryttergaard NielsenAsnæsDen jydske HaandværkerskoleTækkepartner apsHolbæk
TækkemandKonkurrencedeltagerMagnus ThorupSvendborgDen jydske HaandværkerskoleSydfynsk Håndværk A/SSvendborg
TækkemandKonkurrencedeltagerBenjamin Gerberg SellNykøbing FDen jydske HaandværkerskoleTækkemand Martin BuskKettinge
TømrerKonkurrencedeltagerKristoffer Kruse SvendsenAuningTradiumPN Tømrer & Byggefirma A/SRanders SØ
TømrerKonkurrencedeltagerLars CorneliussenVæggerløseCELFKihls ByggefirmaVæggerløse
TømrerKonkurrencedeltagerOliver Højbjerg Håland JeppesenTårsEUC NordJHJ BygTårs
TømrerKonkurrencedeltagerToke HesselbergVejenHANSENBERGBo Plan ApsVejen
TømrerKonkurrencedeltagerAndreas Sparre HøjstedKastrupNEXT Uddannelse KøbenhavnNEXT Uddannelse KøbenhavnRødovre
UrmagerKonkurrencedeltagerMarius Østergaard KristensenViborgZBCMetropol Ure & Smykker - ViborgViborg
UrmagerKonkurrencedeltagerFrederik Jeppe MørchLundbyZBCKlarlundKøbenhavn K
UrmagerKonkurrencedeltagerJoakim Kristian KjelgaardNykøbing FZBCAtelier Søren Andersen ApS Eskilstrup
UrmagerKonkurrencedeltagerRasmus LangmaackAarhus NZBCKnud Pedersen Juveler, Ure, Optik, Åhus A/SAarhus C
VejgodstransportKonkurrencedeltagerEmil Thorsager GregersenLystrupAARHUS TECHOle Larsen TransportBrabrand
VejgodstransportKonkurrencedeltagerIris wehlast schjødtRoskildeDEKRA, BrøndbyPoul møllerHvalsø
VejgodstransportKonkurrencedeltagerMagnus Schmidt WürtzHornsletAARHUS TECHOle Larsen Transport A/SBrabrand
VejgodstransportKonkurrencedeltagerVictor Bønnerup SchützVråAMU NordjyllandDanish AgroVrå
VejgodstransportKonkurrencedeltagerSabine Rosing Thunø StenlilleZBCFrede Andersen og Søn Næstved
VejgodstransportKonkurrencedeltagerEmil christensenKalundborgZBCObel transport A/SKalundborg
VejgodstransportKonkurrencedeltagerShane George Bagge JohnstoneFredericiaEUC LillebæltAuto LogikVamdrup
VejgodstransportKonkurrencedeltagerChristian Alexander HjorthRønneTECBHS LogisticsRønne
VejgodstransportKonkurrencedeltagerMathias Kirt OrbækSyddansk Erhvervsskole Odense-VejleStig Mogensen Ryslinge
VejgodstransportKonkurrencedeltagerJonathan Kaare paaskesenKertemindeSyddansk Erhvervsskole Odense-VejleBHS LogisticsOdense
VejgodstransportKonkurrencedeltagerTobias Dyrby NielsenSkibbyTECSCTAllerød
VejgodstransportKonkurrencedeltagerCaroline OlesenArdenAMU NordjyllandKristian Rytter TransportSvenstrup J
VejgodstransportKonkurrencedeltagerArtemis Joanna RundagerGlostrupTECCity Container GTO Skovlunde
VejgodstransportKonkurrencedeltagerNicolai Berndtson Almskou DahlgaardTappernøjeDEKRA, BrøndbyFrede andersen og sønNæstved
VejgodstransportKonkurrencedeltagerOliver Birkebo Hald KristensenHanstholmEUC LillebæltTage Kristensen A/SHanstholm
VejgodstransportKonkurrencedeltagerSebastian LynggaardHorsensEUC LillebæltArthur andersenHorsens
Vvs-energispecialistKonkurrencedeltagerMartin Sørensen NadalHolbækCELFBlinkilde Blik & VVS Føllenslev
Vvs-energispecialistKonkurrencedeltagerRasmus Salling CollatzKastrupTECRSP VVS ApSKastrup
Vvs-energispecialistKonkurrencedeltagerAndreas Fredberg PedersenVembHerningsholm Erhvervsskole & GymnasierVittrups Smedie & VVS ApSUlfborg
Vvs-energispecialistKonkurrencedeltagerMads Kulmbach KortegaardKoldingHANSENBERGKrenk VVS A/SKolding